شرکت آروند فن پارس هم اکنون عضوفدراسیون جهانی WFHSS می باشد.

واژه WFHSS مخفف عبارت World Federation For Hospital Sterilization Sciences به معنای فدراسیون جهانی علوم استریلیزاسيون بیمارستاني می باشد.

مأموریت اصلی WFHSS  این است که دربخش های استریلیزاسیون نقاط مختلف جهان یکپارچگی ایجاد شود و اقدامات مربوط به ضدعفونی و استريلیزاسيون دستگاه ها و ابزار پزشکی، همگی طبق استانداردهای تعیین شده انجام گیرد. به این ترتيب خطر عفونت و آلودگي در اثر بستري شدن در بيمارستان ها به حداقل ممكن كاهش خواهد يافت و بيماران و كاركنان محيط هاي درماني از امنيت خود در برابر عفونت هاي بيمارستاني اطمينان پيدا مي كنند. در راستای رسیدن به این هدف،  فدراسيون جهاني استريل بيمارستاني  افراد متخصص را در اقصي نقاط جهان آموزش و پرورش مي دهد؛ کلاس های آموزش همگانی درباره ی زیرساخت ها، مواد مصرفی، دستگاه هاي مرتبط و روش های کار پرسنل برگزار می گردد. در این کلاس ها، CSSD به عنوان یک بخش کامل، پشتیبان و سازنده ی بیمارستان مطرح و آموزش داده می شود.این مهم منجر به عضویت هرچه بیشتر مجموعه ها در کشورهای مختلف دنیا در این انجمن جهانی می شود.

انتخاب شرکت آروند فن پارس از سوي اين فدراسيون جهاني به عنوان شريك صنعتي آن در كنار نام هاي بسيار مطرح دنيا حائز بسي افتخار است. اميد است تا با كمك آموزش هاي معتبر اين فدراسيون به نشر هر چه بيشتر علوم استريلیزاسيون در كشور عزيزمان ايران نائل شويم و بدون شک این امر موجب دستیابی هرچه بیشتر به استانداردهای جهانی در زمینه استریلیزاسیون بیمارستانی می باشد.