آزمایشگاه آزمون و کالیبراسیون آروند فن پارس از سال 1391 فعالیت خود را به عنوان اولین مرکز کنترل کیفی و کالیبراسیون تخصصی اتوکلاوهای پزشکی و رومیزی و بیمارستانی آغاز نموده است. این شرکت با دارا بودن بیش از ده سال سابقه در صنعت استریل و با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب، متخصص و متعهد و هم چنین استفاده از استانداردهای روز دنیا، نیاز مراکز درمانی را در زمینه های طراحی، تجهیز، خدمات کالیبراسیون و کنترل کیفی تجهیزات پزشکی برآورده می سازد.

– دارای گواهینامه پیاده سازی الزامات استاندارد 17025/IEC از مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران به شماره 385/NACI/LAB
– دارای گواهینامه کنترل کیفی اتوکلاو از اداره کل تجهیزات پزشکی
– دارای رتبه یک خدمات پس از فروش اتوکلاوهای بیمارستانی، بخار و پلاسما  از اداره کل تجهیزات پزشکی
– عضو انجمن SBA

چرا آزمایشگاه کالیبراسیون آروند فن پارس را انتخاب می کنیم؟ فرآیند ارائه خدمات کنترل کیفی و کالیبراسیون مستلزم دارا بودن نیروهای متخصص و تجـهیزات پیشرفته است. آزمایشگاه کالـیبراسیون آروند فن پارس با در اختیار داشتن پیشرفته ترین تکنولوژی و مجهزترین دستگاه های اندازه گیری و با به کارگیری پرسنل مجرب و هم چـنین پیاده سازی و استقرار الزامات استاندارد 385/NACI/LAB خدمات کالیبراسیون خود را به صورت تخصصی فقط در حوزه اتوکلاوهای پزشکی ارائه می نماید.
لازم به ذکر است که شرکت آروند فن پارس دارای گواهینامه استاندارد 13485 ISO و 9001 ISO  در زمینه تجهیزات استریل و کالیبراسیون می باشد.