– لباس های ایزوله برای جلوگیری از آلوده شدن فرد در اماکن تولیدی، تحقیقاتی و درمانی استفاده می شود. 

– این لباس ها بدون جیب و تنها دارای زیپ می باشد. 

– جنس این لباس ها ®Tyvek بوده که به واسطه طراحی سه تکه ای، به خوبی می تواند تمامی قسمت های بدن شامل سر، تنه و پاها (کاور چکمه از همان جنس تایوک) راتحت پوشش قرار داده و  با یک زیپ از خارج لباس کاملا پوشیده شده است. ویژگی اصلی این لباس ها در این است که به واسطه طراحی ویژه، حرکات اندام حرکتی به راحتی صورت می پذیرد و فرد احساس راحتی می کند.

– بسیاری از لباس های ایزوله موجود در بازار که از جنس اسپان باند تولید شده است به علت جنس پارچه و لمینت روی آن ، گرم، با تعریق بالا و سنگین می باشد که فرد پس از پوشیدن آن برای استفاده طولانی مدت احساس راحتی نمی کند. حال آنکه لباس تولید شده شرکت آروند فن پارس از جنس تایوک بسیار سبک، بدون تعریق، قابل استفاده طولانی مدت برای افراد و در عین حال ضد ویروس و مقاوم در برابر پارگی و سوراخ شدن است.

– قابل نفوذ در برابر هوا و بخار آب

– مقاوم در برابر پارگی و سوراخ شدن

– غیرقابل نفوذ در برابر مایعات و ذرات تا 1 میکرون

– این لباس ها در چهار سایزMedium ,Large ,Xlarge ,XXL موجود می باشد.

– رنگ: سفید

– وزن: کمتر از 180 گرم – این لباس ها ضمن اینکه از استحکام بالایی برخوردار هستند، بسیار سبک بوده و در طول مدت استفاده کاملا احساس سبکی را تجربه خواهید کرد.

– با قابلیت نسب برچسب رنگی جهت تفکیک واحدهای درمانی

– استانداردها :

• موارد استفاده: مراکز درمانی، اتاق های تمیز، داروسازی ها، پتروشیمی ها، صنعت نفت و گاز، مراکز تعمیر و نگهداری، صنعت رنگ کاری و …

• تمامی این لباس ها بصورت استریل شده با اشعه گاما در بسته بندی های تک عددی استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.